Hoş Geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoş Geldiniz

RoTaRiDe Hack Forum Sitesine Geldiğiniz İçin Teşekkür Ederiz

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Paylaş|

gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
YazarMesaj
Cantanem-Fm

!!!..Yeni Üye..!!!
Cantanem-Fm
!!!..Yeni Üye..!!!
•» Mesaj Sayısı : 3

•» Ruh Halim : gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Asik10

•» Rep Puanı
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue1 / 1001 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Güçlülük :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue1 / 1001 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Aktiflik :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Kötü İtbar :

•» Teşekür : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

•» Kayıt tarihi : 18/08/08

Yetenek :%/100%

Üyeyi Değerlendir
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Empty
MesajKonu: gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 11:13 pm

Orjinal gazeteden alintidir
Sevgili Güzin abla ben 17 yaşında bir kızım internette kendime yeni bir erkek arkadaş buldum.Onu seviyorum.O
da beni seviyor seni ailemle tanıştırayım dedi.Buna çok sevindim.Beni evlerine davet etti.Ailesiyle tanışacaktım
Evlerine gittik ama evde kimse yoktu.Bana birazdan gelirler dedi. Onların gelmesini beklerken birer kola içelim dedi.
Bende olur dedim.Odasından getirdiği kolaları bitirdikten sonra erkek arkadaşım birden uyumaya başladı
sence erkek arkadaşım hastalandımı?
>> >>>>> >> GÜZİN ABLA'NIN CEVABI : Kızım seni anan Kadir gecesi dogurmus.
http://www.cantanem.liyiz.biz/
dj_karizma_34

!!!..Administrator..!!!
dj_karizma_34
!!!..Administrator..!!!
•» Erkek

•» Mesaj Sayısı : 52

•» Yaş : 35

•» Nerden : dunyadan

•» İş/Hobiler : motor kullanmak

•» Humor : cekıcı

•» Ruh Halim : gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Karizm10

•» Rep Puanı
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue500 / 100500 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Güçlülük :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue500 / 100500 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Aktiflik :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue0 / 1000 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Kötü İtbar :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue3 / 1003 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Teşekür : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

•» Kayıt tarihi : 08/08/08

Yetenek :35%/100%

Üyeyi Değerlendir
MesajKonu: Geri: gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 11:29 pm

ABI YOK KOLANA ILAC ATTI :d:d:D.:d
dj_karizma_34

!!!..Administrator..!!!
dj_karizma_34
!!!..Administrator..!!!
•» Erkek

•» Mesaj Sayısı : 52

•» Yaş : 35

•» Nerden : dunyadan

•» İş/Hobiler : motor kullanmak

•» Humor : cekıcı

•» Ruh Halim : gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Karizm10

•» Rep Puanı

•» Güçlülük :

•» Aktiflik :

•» Kötü İtbar :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue3 / 1003 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Kayıt tarihi : 08/08/08

Yetenek :35%/100%

Üyeyi Değerlendir
MesajKonu: Geri: gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Icon_minitimePtsi Ağus. 18, 2008 11:29 pm

KESIN 100DE100 KASARDIR
RoTaRiDe

!!!..Site Sahibi...!!!
RoTaRiDe
!!!..Site Sahibi...!!!
•» Erkek

•» Mesaj Sayısı : 145

•» Nerden : system32

•» İş/Hobiler : Web----Master

•» Ruh Halim : gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Yarati10

•» Rep Puanı
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Güçlülük :
gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Left_bar_bleue100 / 100100 / 100gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Right_bar_bleue

•» Aktiflik :

•» Kötü İtbar :

•» MadaLyaLar : gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin 49293410

•» Kayıt tarihi : 04/08/08

Yetenek :%/100%

Üyeyi Değerlendir
MesajKonu: Geri: gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin Icon_minitimeC.tesi Ağus. 23, 2008 12:03 pm

Very Happy Very Happy:D:D:D:D >> >>>>> >> GÜZİN ABLA'NIN CEVABI : Kızım seni anan Kadir gecesi dogurmus. Very Happy:D:D:Very Happy:D:D:D:D:D Ehe Ehe Ellerine SaqLık:D:D:D:D
https://rotaride.yetkin-forum.com

gülelim mi ağlayalım mı! takdir sizin

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası